หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตYC164-FR-07180RL
รหัสสินค้า1086545
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance180ohm
No. of Resistors4Resistors
Resistance Tolerance± 1%
Voltage Rating50V
Power Rating per Resistor62.5mW
Temperature Coefficient± 200ppm/°C
Terminal Pitch0.8mm
Power Rating62.5mW
Product Length3.2mm
Product Width1.6mm
Product Height0.6mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max155°C
พบผลิตภัณฑ์จำนวน1
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
180ohm
Resistance Tolerance
± 1%
Power Rating per Resistor
62.5mW
Terminal Pitch
0.8mm
Product Length
3.2mm
Product Height
0.6mm
Operating Temperature Max
155°C
No. of Resistors
4Resistors
Voltage Rating
50V
Temperature Coefficient
± 200ppm/°C
Power Rating
62.5mW
Product Width
1.6mm
Operating Temperature Min
-55°C