หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตBT137-600D,127
รหัสสินค้า2902345
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
9,506 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB36.630 |
| 10+ | THB17.010 |
| 100+ | THB15.080 |
| 500+ | THB11.670 |
| 1000+ | THB10.270 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB36.63
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตWEEN SEMICONDUCTORS
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Peak Repetitive Off State Voltage600V
On State RMS Current8A
Triac Case StyleTO-220AB
Gate Trigger Voltage Max1V
Peak Non Repetitive Surge Current71A
Holding Current Max10mA
No. of Pins3Pins
Operating Temperature Max125°C
Peak On State Voltage1.65V
Thyristor MountingThrough Hole
Product Range-
MSL-
SVHCTo Be Advised
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Suitable for applications: General purpose motor control and switching
- Direct triggering from low power drivers and logic ICs
- High blocking voltage capability
- Low holding current for low current loads and lowest EMI at commutation
- Planar passivated for voltage ruggedness and reliability
- Triggering in all four quadrants
- Very sensitive gate
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Peak Repetitive Off State Voltage
600V
Triac Case Style
TO-220AB
Peak Non Repetitive Surge Current
71A
No. of Pins
3Pins
Peak On State Voltage
1.65V
Product Range
SVHC
To Be Advised
On State RMS Current
8A
Gate Trigger Voltage Max
1V
Holding Current Max
10mA
Operating Temperature Max
125°C