หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตT835-600G
รหัสสินค้า9910751
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Peak Repetitive Off State Voltage600V
On State RMS Current8A
Triac Case Style-
Gate Trigger Voltage Max1.3V
Peak Non Repetitive Surge Current80A
Holding Current Max35mA
No. of Pins-
Operating Temperature Max125°C
Peak On State Voltage1.55V
Thyristor MountingSurface Mount
Product Range-
MSL-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- High commutation performance
การใช้งาน
Motor Drive & Control, Industrial, Lighting, HVAC
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Peak Repetitive Off State Voltage
600V
Triac Case Style
Peak Non Repetitive Surge Current
80A
No. of Pins
Peak On State Voltage
1.55V
Product Range
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
On State RMS Current
8A
Gate Trigger Voltage Max
1.3V
Holding Current Max
35mA
Operating Temperature Max
125°C