ม้วนตัดแบ่ง4036044RL
เทปตัด4036044
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1,095 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
ตัวเลือกบรรจุภัณฑ์
| ประเภทบรรจุภัณฑ์ | จำนวน | ราคาต่อหน่วย: | ทั้งหมด |
|---|---|---|---|
| ทั้งหมด ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) | THB49.15 | ||
เทปตัด & ม้วนตัดแบ่ง
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 5+ | THB9.830 |
| 10+ | THB6.010 |
| 100+ | THB4.830 |
| 500+ | THB4.560 |
| 1000+ | THB4.340 |
| 5000+ | THB4.110 |
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตSTMICROELECTRONICS
หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตLM2903ST
รหัสสินค้า
ม้วนตัดแบ่ง4036044RL
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Comparator TypeLow Power
No. of Channels2Channels
Response Time / Propogation Delay1.3µs
Supply Voltage Range2V to 36V, ±1V to ±18V
IC Case / PackageMiniSOIC
No. of Pins8Pins
Comparator Output TypeCMOS, DTL, ECL, MOS, TTL
Power Supply TypeSingle & Dual Supply
IC MountingSurface Mount
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max125°C
Product Range-
Qualification-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
Automotive Qualification Standard-
Comparator Case StyleMiniSOIC
IC Output TypeCMOS, DTL, ECL, MOS, TTL
No. of Comparators2 Comparators
Response Time1.3µs
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Wide single supply voltage range is 2V to 36V or dual supply voltage range is ±1V to ±18V
- Very low supply current is 0.4mA independent of supply voltage (1mW/comparator at +5V)
- Low input bias current is 25nA typ
- Low input offset current is ±5nA typ
- Input common-mode voltage range includes negative rail
- Low output saturation voltage is 250mV typ. (IO = 4 mA)
- Differential input voltage range equal to the supply voltage
- TTL, DTL, ECL, MOS, CMOS compatible outputs
- Automotive qualification, case style is MiniSO8
- Operating temperature range is -40°C to +125°C
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Comparator Type
Low Power
Response Time / Propogation Delay
1.3µs
IC Case / Package
MiniSOIC
Comparator Output Type
CMOS, DTL, ECL, MOS, TTL
IC Mounting
Surface Mount
Operating Temperature Max
125°C
Qualification
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
Comparator Case Style
MiniSOIC
No. of Comparators
2 Comparators
No. of Channels
2Channels
Supply Voltage Range
2V to 36V, ±1V to ±18V
No. of Pins
8Pins
Power Supply Type
Single & Dual Supply
Operating Temperature Min
-40°C