หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตECA1VM470
รหัสสินค้า9693661
Product RangeM-A Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
14,308 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
|---|---|
| 1+ | THB8.930 |
| 5+ | THB6.700 |
| 10+ | THB4.470 |
| 25+ | THB4.180 |
| 50+ | THB3.880 |
| 200+ | THB3.580 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB8.93
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตPANASONIC
Product RangeM-A Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Capacitance47µF
Voltage(DC)35V
Capacitance Tolerance± 20%
Capacitor TerminalsRadial Leaded
Lifetime @ Temperature2000 hours @ 85°C
PolarityPolar
Capacitor Case / PackageRadial Leaded
Lead Spacing2mm
Product Diameter5mm
Product Length-
Product Width-
Product Height11mm
ESR-
Ripple Current130mA
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Capacitance value ranges from 2.2µF to 22000µF for 6.3VDC to 100VDC
- Capacitance value ranges from 1µF to 470µF for 160VDC to 450VDC
- Automotive grade AEC-Q200 compliant
- Tolerance of ±20%
- Endurance of 2000h at 85°C
- Available in -40°C to 85°C and -25°C to 85°C temperature ranges based on rated voltage
- High reliability
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Capacitance
47µF
Capacitance Tolerance
± 20%
Lifetime @ Temperature
2000 hours @ 85°C
Capacitor Case / Package
Radial Leaded
Product Diameter
5mm
Product Width
Product Range
M-A Series
Ripple Current
130mA
Operating Temperature Max
85°C
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
Voltage(DC)
35V
Capacitor Terminals
Radial Leaded
Polarity
Polar
Lead Spacing
2mm
Product Length
Product Height
11mm
ESR
Operating Temperature Min
-40°C