หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตECA1HAD010X
รหัสสินค้า8766975
Product RangeAD Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Capacitance1µF
Voltage(DC)50V
Capacitance Tolerance± 20%
Capacitor TerminalsRadial Leaded
Lifetime @ Temperature1000 hours @ 105°C
PolarityPolar
Capacitor Case / PackageRadial Leaded
Lead Spacing2mm
Product Diameter4mm
Product Length-
Product Width-
Product Height5mm
Product RangeAD Series
ESR-
Ripple Current10mA
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (07-Jul-2017)
ตัวเลือกสำหรับ ECA1HAD010X
พบผลิตภัณฑ์จำนวน4
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Capacitance
1µF
Capacitance Tolerance
± 20%
Lifetime @ Temperature
1000 hours @ 105°C
Capacitor Case / Package
Radial Leaded
Product Diameter
4mm
Product Width
Product Range
AD Series
Ripple Current
10mA
Operating Temperature Max
85°C
SVHC
No SVHC (07-Jul-2017)
Voltage(DC)
50V
Capacitor Terminals
Radial Leaded
Polarity
Polar
Lead Spacing
2mm
Product Length
Product Height
5mm
ESR
Operating Temperature Min
-40°C