                                                                                                  Track Resistance4.7kohm
                                                                                                  Power Rating250mW
                                                                                                  Shaft Diameter6mm
                                                                                                  Shaft Length42mm
                                                                                                  Product Length67mm
                                                                                                  4.7kohm
                                                                                                  6mm
                                                                                                  250mW
                                                                                                  42mm
                                                                                                  67mm