หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMC-QSB-60-01
รหัสสินค้า1326556
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1,468 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
|---|---|
| 1+ | THB264.930 |
| 10+ | THB227.280 |
| 25+ | THB212.740 |
| 50+ | THB201.840 |
| 100+ | THB191.600 |
| 250+ | THB189.290 |
| 500+ | THB186.980 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB264.93
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตQUALTEK ELECTRONICS
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Fan Frame Size60mm
For Use With60mm Axial Fans
Fixing Centres50mm
Filter MaterialFoam
Guard MaterialSteel
Product Range-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
Fan Vibration Sleeves reduce noise by up to 9dB Fast, simple and safe screwless mounting/remounting Increased fan life Available to fit most manufacturers fans from 40mm to 119mm UL Recognised
- Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
การใช้งาน
Industrial
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Fan Frame Size
60mm
Fixing Centres
50mm
Guard Material
Steel
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
For Use With
60mm Axial Fans