หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMP-DRD15-24
รหัสสินค้า3556371
Product RangeMP-DRD
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1 ในสต็อก
60 คุณสามารถจองสินค้าได้ทันที
1 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB1,408.140 |
| 5+ | THB1,368.160 |
| 10+ | THB1,327.750 |
| 50+ | THB1,274.150 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
THB1,408.14
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
รหัสสินค้า3556371
Product RangeMP-DRD
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Power Supply ApplicationsITE
Input Ratio4:1
Output Power Max15W
No. of Outputs1 Output
Output Voltage - Output 124V
Output Current - Output 1630mA
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output Regulation-
Isolation Voltage1.5kV
DC / DC Converter Output TypeFixed
Input Voltage DC Nom24V
Width18mm
Height91mm
Depth91mm
Input Voltage DC Min9V
Input Voltage DC Max36V
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
MP-DRD15-24 is a 15W DIN rail mount DC to DC power supply. It is approved by UL /cUL, cTUVUS, TUV, CE, vibration-resistance and shock resistance standards.
- 9V DC to 36V DC input voltage
- 2.1A max input current
- 4:1 wide input range
- Short circuit protection
- Internal input filter
- Remote ON / OFF
- Low profile
- 3 years warranty
- 2 pollution degree
- Dimensions (L x W x D) is 91 x 18 x 56.5mm
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Power Supply Applications
ITE
Output Power Max
15W
Output Voltage - Output 1
24V
Output Voltage - Output 2
Output Regulation
DC / DC Converter Output Type
Fixed
Width
18mm
Depth
91mm
Input Voltage DC Max
36V
Input Ratio
4:1
No. of Outputs
1 Output
Output Current - Output 1
630mA
Output Current - Output 2
Isolation Voltage
1.5kV
Input Voltage DC Nom
24V
Height
91mm
Input Voltage DC Min
9V