หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMCTA500/30
รหัสสินค้า9532927
Product RangeMCTA
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
16 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
16 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB5,708.930 |
| 5+ | THB5,509.490 |
| 10+ | THB5,310.050 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB5,708.93
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
Product RangeMCTA
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Power Rating500VA
Primary Voltages2 x 115V
Secondary Voltages2 x 30V
Winding TypeDual Primary, Dual Secondary
Toroid CentreUnpotted
Transformer MountingPanel Mount
Transformer TerminalsWire Leaded
Outer Diameter139mm
Height60mm
Secondary Current Nom0
SVHCTo Be Advised
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Power rating ranges from 15VA to 1000VA
- Secondary voltages ranges from 2 x 6VAC to 2 x 55VAC
- Dual primary winding for connection in series or parallel only
- Secondary windings can be connected in series or parallel or used independently
- Double insulated primary lead-out
- Flexible lead-out can be trimmed to any length without the need for removal of enamel
- 100% electrical and flash tested
- Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
การใช้งาน
Industrial, Power Management
เนื้อหา
Transformer, Dished mounting plate, 2 foam pads, Screw, Nut and Washer.
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Power Rating
500VA
Secondary Voltages
2 x 30V
Toroid Centre
Unpotted
Transformer Terminals
Wire Leaded
Height
60mm
Product Range
MCTA
Primary Voltages
2 x 115V
Winding Type
Dual Primary, Dual Secondary
Transformer Mounting
Panel Mount
Outer Diameter
139mm