หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMCTA225/18
รหัสสินค้า9532838
Product RangeMCTA
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
2 ในสต็อก
25 คุณสามารถจองสินค้าได้ทันที
2 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB2,160.130 |
| 5+ | THB2,068.320 |
| 10+ | THB1,980.460 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB2,160.13
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
รหัสสินค้า9532838
Product RangeMCTA
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Power Rating225VA
Primary Voltages115V, 230V
Secondary Voltages2 x 18V
Winding TypeDual Primary, Dual Secondary
Toroid CentreUnpotted
Transformer MountingPanel Mount
Transformer TerminalsWire Leaded
Outer Diameter110.5mm
Height51mm
Secondary Current Nom6.25A
SVHCTo Be Advised
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Power rating ranges from 15VA to 1000VA
- Secondary voltages ranges from 2 x 6VAC to 2 x 55VAC
- Dual primary winding for connection in series or parallel only
- Secondary windings can be connected in series or parallel or used independently
- Double insulated primary lead-out
- Flexible lead-out can be trimmed to any length without the need for removal of enamel
- 100% electrical and flash tested
- Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
การใช้งาน
Industrial, Power Management
เนื้อหา
Transformer, Dished mounting plate, 2 foam pads, Screw, Nut and Washer.
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Power Rating
225VA
Secondary Voltages
2 x 18V
Toroid Centre
Unpotted
Transformer Terminals
Wire Leaded
Height
51mm
Product Range
MCTA
Primary Voltages
115V, 230V
Winding Type
Dual Primary, Dual Secondary
Transformer Mounting
Panel Mount
Outer Diameter
110.5mm
Secondary Current Nom
6.25A