หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMCTA225/15
รหัสสินค้า9532811
Product RangeMCTA
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
13 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
13 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB2,160.130 |
| 5+ | THB2,068.320 |
| 10+ | THB1,980.460 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB2,160.13
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
Product RangeMCTA
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Power Rating225VA
Primary Voltages115V, 230V
Secondary Voltages2 x 15V
Winding TypeDual Primary, Dual Secondary
Toroid CentreUnpotted
Transformer MountingPanel Mount
Transformer TerminalsWire Leaded
Outer Diameter110.5mm
Height51mm
Secondary Current Nom0
SVHCTo Be Advised
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Power rating ranges from 15VA to 1000VA
- Secondary voltages ranges from 2 x 6VAC to 2 x 55VAC
- Dual primary winding for connection in series or parallel only
- Secondary windings can be connected in series or parallel or used independently
- Double insulated primary lead-out
- Flexible lead-out can be trimmed to any length without the need for removal of enamel
- 100% electrical and flash tested
- Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
การใช้งาน
Industrial, Power Management
เนื้อหา
Transformer, Dished mounting plate, 2 foam pads, Screw, Nut and Washer.
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Power Rating
225VA
Secondary Voltages
2 x 15V
Toroid Centre
Unpotted
Transformer Terminals
Wire Leaded
Height
51mm
Product Range
MCTA
Primary Voltages
115V, 230V
Winding Type
Dual Primary, Dual Secondary
Transformer Mounting
Panel Mount
Outer Diameter
110.5mm