หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต2212S-20SG-85
รหัสสินค้า1593469
Product Range2212S
|---|---|
| 1+ | THB21.220 |
| 50+ | THB16.520 |
| 100+ | THB14.720 |
| 200+ | THB13.750 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB21.22
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
Product Range2212S
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Connector SystemsBoard-to-Board
Pitch Spacing2.54mm
No. of Rows1Rows
No. of Contacts20Contacts
Connector MountingThrough Hole Mount
Contact MaterialPhosphor Bronze
Contact PlatingGold Plated Contacts
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- 2.54mm Pitch
- 3AAC/DC Current rating
- 250VAC/DC Voltage rating
- 20mΩ Maximum contact resistance
- 1000MΩ Minimum insulation resistance
- Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
การใช้งาน
Industrial
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Connector Systems
Board-to-Board
No. of Rows
1Rows
Connector Mounting
Through Hole Mount
Contact Material
Phosphor Bronze
SVHC
No SVHC (04-Feb-2026)
Pitch Spacing
2.54mm