หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตLDH-25-500W
รหัสสินค้า4206508
Product RangeLDH-25 Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
2 ในสต็อก
3 คุณสามารถจองสินค้าได้ทันที
2 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB340.980 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB340.98
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตMEAN WELL
รหัสสินค้า4206508
Product RangeLDH-25 Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Power Supply ApplicationsLED Lighting
Output Power Max25W
Output Voltage Max50VDC
Output Current500mA
Dimming Control TypeAnalogue, PWM
DC / DC Converter MountingChassis
DC / DC Converter Output TypeAdjustable
Input Voltage Min9.5VDC
Input Voltage Max32VDC
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
LDH-25-500W is a LDH-25 series DC/DC step-up LED driver featuring constant current output. With a high efficiency up to 95.5%, The 94V-0 flame retardant plastic case the fully-potted silicone enhance the heat dissipation allows this series to fit solar LED street light. LDH-25 is equipped with various function options, such as dimming methodologies, so as to provide the optimal design flexibility for DC source LED lighting system. Typical applications are DC battery source lighting, portable lighting, LED solar street lighting, LED greenhouse lighting, LED low-bay lighting.
- Wide DC input voltage operation 9.5~32V
- Wide output LED forward voltage up to 84VDC
- High efficiency up to 95.5%, 2 in 1dimming (0-10V, PWM)
- Protections: short circuit / overvoltage
- Cooling by free air convection, fully encapsulated
- 3 years warranty
- 25W output power, 50V output voltage
- 0.5A output current, 9.5 - 32V input voltage
- 0-10V PWM dimming technology
- Dimension is 27.2mm width x 24mm height x 52.4mm depth
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Power Supply Applications
LED Lighting
Output Power Max
25W
Output Current
500mA
DC / DC Converter Mounting
Chassis
Input Voltage Min
9.5VDC
SVHC
No SVHC (25-Jun-2025)
Product Range
LDH-25 Series
Output Voltage Max
50VDC
Dimming Control Type
Analogue, PWM
DC / DC Converter Output Type
Adjustable
Input Voltage Max
32VDC