                                                                                                  Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, DC Voltage, 0V DC to 60V DC, 68 mm
                                                                                                  Meter Range0V DC to 60V DC
                                                                                                  Panel Cutout Height68mm
                                                                                                  Panel Cutout Width68mm
                                                                                                  68mm
                                                                                                  0V DC to 60V DC
                                                                                                  68mm