หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตD72V10DC
รหัสสินค้า1015924
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Meter FunctionDC Voltage
Meter Range0V DC to 10V DC
Panel Cutout Height68mm
Panel Cutout Width68mm
Product Range-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Rugged pivot and jewel movement
- UL94V-0/1 Flammability rating
การใช้งาน
Industrial, Metering, Test & Measurement
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Meter Function
DC Voltage
Panel Cutout Height
68mm
Product Range
Meter Range
0V DC to 10V DC
Panel Cutout Width
68mm