หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตPTH-0.8RIVET
รหัสสินค้า4049315
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Accessory TypeRivet
For Use WithPrinted Circuit Boards
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Inner diameter is 0.8mm, outer diameter is 1.0mm
- 2.2mm length, 1.6mm head diameter, 0.1mm wall thickness