หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตFEL-F115B15V12
รหัสสินค้า8738998
Product RangeFEL-F115
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
LED ColourBlue
LED MountingPanel Mount
LED Case Size8mm
Forward Current If35mA
Forward Voltage12V
Wavelength Typ460nm
Luminous Intensity-
Viewing Angle-
Lens ShapeDome
Product RangeFEL-F115
Automotive Qualification Standard-
MSL-
SVHCNo SVHC (16-Jul-2019)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- High intensity white illuminator for incandescent bulb replacement
- Low power consumption
- Fitted with reverse voltage protection diode
- Class II ESD rating
การใช้งาน
LED Lighting, Industrial
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
LED Colour
Blue
LED Case Size
8mm
Forward Voltage
12V
Luminous Intensity
Lens Shape
Dome
SVHC
No SVHC (16-Jul-2019)
LED Mounting
Panel Mount
Forward Current If
35mA