หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตAL5890-10D-13
รหัสสินค้า
ม้วนตัดแบ่ง3755391RL
เทปตัด3755391
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
ไม่ได้ผลิตแล้ว
ตัวเลือกบรรจุภัณฑ์
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตDIODES INC.
รหัสสินค้า
ม้วนตัดแบ่ง3755391RL
เทปตัด3755391
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
TopologyConstant Current
LED Driver Type-
Input Voltage Min7V
Input Voltage Max400V
Output Voltage Max400V
Output Current Max10mA
Switching Frequency Typ-
IC MountingSurface Mount
IC Case / PackageTO-252 (DPAK)
No. of Pins3Pins
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max105°C
Product Range-
Qualification-
SVHCNo SVHC (15-Jan-2018)
Automotive Qualification Standard-
Device TopologyConstant Current
Driver Case StyleTO-252 (DPAK)
No. of Outputs1Outputs
Switching Frequency-
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Topology
Constant Current
Input Voltage Min
7V
Output Voltage Max
400V
Switching Frequency Typ
IC Case / Package
TO-252 (DPAK)
Operating Temperature Min
-40°C
Product Range
MSL
MSL 1 - Unlimited
Driver Case Style
TO-252 (DPAK)
Switching Frequency
LED Driver Type
Input Voltage Max
400V
Output Current Max
10mA
IC Mounting
Surface Mount
No. of Pins
3Pins
Operating Temperature Max
105°C