หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตGN025DSRL
รหัสสินค้า4240761
Product RangeGN0 Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
4 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
4 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB9,959.900 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB9,959.90
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตCROUZET
รหัสสินค้า4240761
Product RangeGN0 Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Contact Configuration-
Load Current25A
Operating Voltage Max510VAC
Relay MountingPanel Mount
Relay TerminalsScrew
Switching ModeZero Crossing
Operating Voltage Min24VAC
Control Voltage Min12VDC
Control Voltage Max30VDC
SVHCLead (21-Jan-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- GN0 series panel mount, three phase reverse solid state relay
- For frequent start/stop/reversing operation of three-phase motors
- Interlock feature allows only start, stop and reversing operation in a safe mode
- 25Amps output current, LED control, 2 legs control
- Start/stop/reversing in the same package, output overvoltage protection
- Special zero cross (resistive, inductive and capacitive loads)
- Control voltage from 12V to 30V
- Output overvoltage protection
- Special zero cross switching type
- Output voltage from 24V to 510V
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Contact Configuration
Operating Voltage Max
510VAC
Relay Terminals
Screw
Operating Voltage Min
24VAC
Control Voltage Max
30VDC
SVHC
Lead (21-Jan-2025)
Load Current
25A
Relay Mounting
Panel Mount
Switching Mode
Zero Crossing
Control Voltage Min
12VDC