                                                                                                  SOLID STATE RELAY, 600VAC, 50A, PANEL
                                                                                                  Load Current50A
                                                                                                  Operating Voltage Max660VAC
                                                                                                  Operating Voltage Min42VAC
                                                                                                  Control Voltage Min4VDC
                                                                                                  50A
                                                                                                  4VDC
                                                                                                  660VAC
                                                                                                  42VAC