หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตCT2944-75
รหัสสินค้า4531734
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
RF / Coaxial Termination TypeBNC Terminator Plug
Operating Frequency Min0Hz
Operating Frequency Max1GHz
Connector TypeBNC Coaxial
Connector GenderPlug
Impedance75ohm
Product Range-
SVHCNo SVHC (27-Jun-2024)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Frequency range from DC to 1GHz
- Gold plated centre contacts
- 1W average power
- 75ohm impedance
- Input voltage of ≤8VDC / 16Vp-p AC, ≤10VDC / 20Vp-p AC
- Temperature range from 0 to +125°C
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
RF / Coaxial Termination Type
BNC Terminator Plug
Operating Frequency Max
1GHz
Connector Gender
Plug
Product Range
Operating Frequency Min
0Hz
Connector Type
BNC Coaxial
Impedance
75ohm