หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต4608X-102-681LF
รหัสสินค้า9356754
Product Range4600X Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1,360 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB9.180 |
| 50+ | THB5.250 |
| 100+ | THB4.040 |
| 250+ | THB3.750 |
| 500+ | THB3.550 |
| 1000+ | THB3.320 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB9.18
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBOURNS
Product Range4600X Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance680ohm
Network Circuit TypeIsolated
No. of Resistors4Resistors
Resistor Case / PackageSIP
Resistor TerminalsPC Pin
Resistance Tolerance± 2%
Voltage Rating100V
Power Rating per Resistor300mW
Temperature Coefficient± 100ppm/°C
Resistor TypeNetwork
Resistor TechnologyThick Film
Resistor MountingThrough Hole
Terminal Pitch2.54mm
Power Rating1W
Product Length20.27mm
Product Width2.49mm
Product Height5.08mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Resistance value ranges from 10 ohm to 10Mohm
- Tolerance and power rating is based on network circuits
- Operating voltage of 100V
- Temperature coefficient is ±100ppm/°C and ±250ppm/°C available
- Operating temperature ranges from -55°C to +125°C
- Low profile is compatible with DIP package
- Wide assortment of pin packages enhances design flexibility
- Recommended for rosin flux and solvent clean or no clean flux processes
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
680ohm
No. of Resistors
4Resistors
Resistor Terminals
PC Pin
Voltage Rating
100V
Temperature Coefficient
± 100ppm/°C
Resistor Technology
Thick Film
Terminal Pitch
2.54mm
Product Length
20.27mm
Product Height
5.08mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Network Circuit Type
Isolated
Resistor Case / Package
SIP
Resistance Tolerance
± 2%
Power Rating per Resistor
300mW
Resistor Type
Network
Resistor Mounting
Through Hole
Power Rating
1W
Product Width
2.49mm
Product Range
4600X Series
Operating Temperature Max
125°C