หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต4608X-102-223LF
รหัสสินค้า9356606
Product Range4600X Series
|---|---|
| 1+ | THB6.890 |
| 50+ | THB4.130 |
| 100+ | THB3.960 |
| 250+ | THB3.780 |
| 500+ | THB3.600 |
| 1000+ | THB3.420 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB6.89
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBOURNS
Product Range4600X Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance22kohm
Network Circuit TypeIsolated
No. of Resistors4Resistors
Resistor Case / PackageSIP
Resistor TerminalsPC Pin
Resistance Tolerance± 2%
Voltage Rating100V
Power Rating per Resistor300mW
Temperature Coefficient± 100ppm/°C
Resistor MountingThrough Hole
Terminal Pitch2.54mm
Power Rating1W
Product Length20.27mm
Product Width2.49mm
Product Height5.08mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (04-Feb-2026)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Resistance value ranges from 10 ohm to 10Mohm
- Tolerance and power rating is based on network circuits
- Operating voltage of 100V
- Temperature coefficient is ±100ppm/°C and ±250ppm/°C available
- Operating temperature ranges from -55°C to +125°C
- Low profile is compatible with DIP package
- Wide assortment of pin packages enhances design flexibility
- Recommended for rosin flux and solvent clean or no clean flux processes
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
22kohm
No. of Resistors
4Resistors
Voltage Rating
100V
Temperature Coefficient
± 100ppm/°C
Terminal Pitch
2.54mm
Product Length
20.27mm
Product Height
5.08mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Network Circuit Type
Isolated
Resistance Tolerance
± 2%
Power Rating per Resistor
300mW
Power Rating
1W
Product Width
2.49mm
Operating Temperature Max
125°C