หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต4310R-101-103LF
รหัสสินค้า1612538
Product Range4300R Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
909 ในสต็อก
|---|---|
| 1+ | THB158.560 |
| 10+ | THB98.940 |
| 100+ | THB77.650 |
| 500+ | THB65.860 |
| 1000+ | THB65.670 |
| 2000+ | THB65.480 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB158.56
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBOURNS
Product Range4300R Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance10kohm
Network Circuit TypeBussed
No. of Resistors9Resistors
Resistor Case / PackageSIP
Resistor TerminalsPC Pin
Resistance Tolerance± 2%
Voltage Rating100V
Power Rating per Resistor200mW
Temperature Coefficient± 100ppm/°C
Resistor TypeNetwork
Resistor TechnologyThick Film
Resistor MountingThrough Hole
Terminal Pitch2.54mm
Power Rating1.25W
Product Length24.99mm
Product Width2.16mm
Product Height4.95mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCLead (04-Feb-2026)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Bussed electrical version
- Low profile provides compatibility with DIPs
- 10000MΩ Minimum insulation resistance
- 200VRMS Dielectric withstanding voltage
- UL94V-0 Flammability rating
- -55 to 125°C Operating temperature range
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
10kohm
No. of Resistors
9Resistors
Resistor Terminals
PC Pin
Voltage Rating
100V
Temperature Coefficient
± 100ppm/°C
Resistor Technology
Thick Film
Terminal Pitch
2.54mm
Product Length
24.99mm
Product Height
4.95mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Network Circuit Type
Bussed
Resistor Case / Package
SIP
Resistance Tolerance
± 2%
Power Rating per Resistor
200mW
Resistor Type
Network
Resistor Mounting
Through Hole
Power Rating
1.25W
Product Width
2.16mm
Product Range
4300R Series
Operating Temperature Max
125°C