หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต4116R-1-681LF
รหัสสินค้า9356002
Product Range4100R Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
3,186 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
|---|---|
| 1+ | THB84.200 |
| 3+ | THB75.790 |
| 5+ | THB67.380 |
| 10+ | THB58.970 |
| 20+ | THB54.230 |
| 50+ | THB49.480 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB84.20
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBOURNS
Product Range4100R Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance680ohm
Network Circuit TypeIsolated
No. of Resistors8Resistors
Resistor Case / PackageDIP
Resistor TerminalsPC Pin
Resistance Tolerance± 2%
Voltage Rating100V
Power Rating per Resistor250mW
Temperature Coefficient± 100ppm/°C
Resistor TypeNetwork
Resistor TechnologyThick Film
Resistor MountingThrough Hole
Terminal Pitch2.54mm
Power Rating2.25W
Product Length21.97mm
Product Width6.71mm
Product Height4.57mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCLead (04-Feb-2026)
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
680ohm
No. of Resistors
8Resistors
Resistor Terminals
PC Pin
Voltage Rating
100V
Temperature Coefficient
± 100ppm/°C
Resistor Technology
Thick Film
Terminal Pitch
2.54mm
Product Length
21.97mm
Product Height
4.57mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Network Circuit Type
Isolated
Resistor Case / Package
DIP
Resistance Tolerance
± 2%
Power Rating per Resistor
250mW
Resistor Type
Network
Resistor Mounting
Through Hole
Power Rating
2.25W
Product Width
6.71mm
Product Range
4100R Series
Operating Temperature Max
125°C