หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตAVB2.3/2/12
รหัสสินค้า1131476
Product RangeAVB Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
13 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
13 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB272.300 |
| 5+ | THB268.740 |
| 10+ | THB265.180 |
| 50+ | THB261.620 |
| 100+ | THB256.270 |
| 250+ | THB251.150 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
หลายรายการ: 1
THB272.30
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBLOCK
Product RangeAVB Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
PCB Transformer TypeEncapsulated Safety Isolating
Primary Voltages2 x 115V
Secondary Voltages2 x 12V
Power Rating2.3VA
Frequency Range50Hz / 60Hz
Winding TypeDual Primary, Dual Secondary
Current Rating95mA
Isolation Voltage-
Transformer MountingThrough Hole
SVHCNo SVHC (21-Jan-2025)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
- Designed for high ambient temperatures
- Inherently short-circuit proof
- Minimum size at high output
- Also with dual output voltage for series or parallel connection
- Dual input voltage for series or parallel connection
- Self-extinguishing potting and hood material
การใช้งาน
Industrial, Power Management, Safety
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
PCB Transformer Type
Encapsulated Safety Isolating
Secondary Voltages
2 x 12V
Frequency Range
50Hz / 60Hz
Current Rating
95mA
Transformer Mounting
Through Hole
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
Primary Voltages
2 x 115V