หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตK50Z-FA2000KD-Q8
รหัสสินค้า4469721
Product RangeK50Z Series
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1 ในสต็อก
อยากได้เพิ่มใช่ไหม
1 จัดส่งใน 3-4 วันทำการ(อังกฤษ สต็อก)
| จำนวน | ราคา (ราคาสินค้าไม่รวม vat) |
|---|---|
| 1+ | THB23,761.540 |
ราคาสำหรับสินค้า:Each
ขั้นต่ำ: 1
THB23,761.54
บันทึกของรายการ
เพิ่มไปยังใบยืนยันคำสั่งซื้อ ใบแจ้งหนี้ และใบจัดส่งสินค้าสำหรับคำสั่งซื้อนี้เท่านั้น
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตBANNER ENGINEERING
รหัสสินค้า4469721
Product RangeK50Z Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Sensing Range Max2m
Sensing Distance Max2m
Sensor Output TypeNPN / PNP
Sensing MethodTime of Flight, Proximity
Supply Voltage DC Min10V
Connection Method5 Pin M12 Connector
Supply Voltage Min10V
Supply Voltage DC Max30V
Supply Voltage Max30V
SVHCNo SVHC (23-Jan-2024)
ภาพรวมของผลิตภัณฑ์
K50Z-FA2000KD-Q8 is a K50Z series multipoint sensor.
- PFM output, PC configurable, multi-zone configurable FOV
- IP67 IP rating, infrared laser sensing beam, proximity sensing mode
- Flat pack housing style, ABS/Polycarbonate primary housing material
- Class 1 laser classification, discrete input output
- Integral QD connection, M12 quick disconnect, 8x8 pixels
- 2000mm max sensing distance, 10-30V dc power supply
- 5-pins, 2 NPN/PNP configurable discrete (switched) outputs
- 10000 max ambient light (Lux), timing (hold/delay), quick disconnect, IO link
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Sensing Range Max
2m
Sensor Output Type
NPN / PNP
Product Range
K50Z Series
Connection Method
5 Pin M12 Connector
Supply Voltage DC Max
30V
SVHC
No SVHC (23-Jan-2024)
Sensing Distance Max
2m
Sensing Method
Time of Flight, Proximity
Supply Voltage DC Min
10V
Supply Voltage Min
10V
Supply Voltage Max
30V