                                                                                                  SENSOR CORD, 4P M12 PLUG-FREE END, 12"
                                                                                                  No. of Positions4 Positions
                                                                                                  Cable Length - Metric304.8mm
                                                                                                  4 Positions
                                                                                                  304.8mm