                                                                                                  CABLE, 37POS MICRO-D PLUG-FREE END, 36"
                                                                                                  Cable Length - Imperial36"
                                                                                                  Cable Length - Metric914.4mm
                                                                                                  914.4mm
                                                                                                  36"