- 100% Avalanche tested
- Very low intrinsic capacitance
- Very good manufacturing repeatability
การใช้งาน
Industrial, Power Management
คำเตือน
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
N Channel
1.5A
TO-252 (DPAK)
10V
80W
150°C
No SVHC (25-Jun-2025)
800V
3ohm
Surface Mount
3.75V
3Pins