หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตYR1B562KCC
รหัสสินค้า1083552
Product RangeR Series
เป็นที่รู้จักกันในชื่อ6-1676914-0
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
ไม่มีสต็อกแล้ว
ข้อมูลผลิตภัณฑ์
ผู้ผลิตTE CONNECTIVITY - NEOHM
Product RangeR Series
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Resistance562kohm
Power Rating250mW
Resistance Tolerance± 0.1%
Resistor Case / PackageAxial Leaded
Voltage Rating500V
Resistor TechnologyMetal Alloy
Temperature Coefficient± 15ppm/°C
Resistor TypePrecision
Product Diameter2.3mm
Product Length6.3mm
Product Width-
Operating Temperature Min-65°C
Operating Temperature Max155°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (15-Jan-2018)
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Resistance
562kohm
Power Rating
250mW
Resistor Case / Package
Axial Leaded
Resistor Technology
Metal Alloy
Resistor Type
Precision
Product Length
6.3mm
Operating Temperature Min
-65°C
Qualification
Product Range
R Series
Resistance Tolerance
± 0.1%
Voltage Rating
500V
Temperature Coefficient
± 15ppm/°C
Product Diameter
2.3mm
Product Width
Operating Temperature Max
155°C