หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิตMP-FFCA05181002A
รหัสสินค้า3385209
Product RangeMP-FFC-0.5
หมายเลขชิ้นส่วนของคุณ
1,855 ในสต็อก
|---|---|
| 1+ | THB10.160 |
| 10+ | THB8.000 |
| 50+ | THB6.900 |
| 150+ | THB5.780 |
| 500+ | THB5.370 |
| 1000+ | THB4.970 |
หลายรายการ: 1
THB10.16
ผู้ผลิตMULTICOMP PRO
Product RangeMP-FFC-0.5
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
No. of Cores18Core
Pitch Spacing0.5mm
Contact OrientationSame Sided Contacts
Cable Length - Imperial3.9"
Cable Length - Metric100mm
No. of Cores
18Core
Contact Orientation
Same Sided Contacts
Cable Length - Metric
100mm
Product Range
MP-FFC-0.5
Pitch Spacing
0.5mm
Cable Length - Imperial
3.9"