หมายเลขชิ้นส่วนของผู้ผลิต06035C822KAT2A
รหัสสินค้า2332658
เอกสารข้อมูลทางเทคนิค
Capacitance8200pF
Voltage(DC)50V
Capacitor Case / Package0603 [1608 Metric]
Capacitance Tolerance± 10%
Dielectric CharacteristicX7R
Product Range-
Product Length1.6mm
Product Width0.85mm
Capacitor TerminalsWraparound
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
ข้อมูลจำเพาะทางเทคนิค
Capacitance
8200pF
Capacitor Case / Package
0603 [1608 Metric]
Dielectric Characteristic
X7R
Product Length
1.6mm
Capacitor Terminals
Wraparound
Operating Temperature Max
125°C
MSL
MSL 1 - Unlimited
Voltage(DC)
50V
Capacitance Tolerance
± 10%
Product Range
Product Width
0.85mm
Operating Temperature Min
-55°C